O Nas

Witam wszystkie Młode Pary. Fotografią Ślubną zajmuję się przeszło od 10 lat. Doświadczenie zdobywałem najpierw pracując w Atelier Fotograficznym, później rozwijając się samodzielnie.
Obecnie całą ceremonię i zabawę fotografujemy we dwoje na dwa aparaty aby w tak ważnym dla Was dniu nie umknęło naszej uwadze nic co jest ważne dla Was. Do tej pory miałem jedną ofertę, która obecnie również jest do wyboru pod nazwą Foto – Album. Cieszy się bardzo dużym powodzeniem ale po rozmowach z klientami doszedłem do wniosku, że należy zrobić oferty bardziej elastyczne ponieważ czasami lepiej jest dołożyć kilka złotych i mieć pełen zakres usługi, a czasami gdy budżet jest skromniejszy wybrać tańszą.
Obojętnie jaką byście nie wybrali czy tą tańszą, czy tą najdroższą zdjęcia zawsze robione są przez dwoje fotografów i na najwyższym poziomie i starannością.
Jeżeli nie znaleźliście w poniższych ofertach tego czego oczekujecie z zakresu usługi zadzwońcie. Postaram się dostosować ofertę typowo dla Was. Zapraszam na niezobowiązującą prezentację usługi, gdzie podczas rozmowy pokażę więcej zdjęć ślubnych, albumy i porozmawiamy o szczegółach.